Lékařská ambulance - Ordinace Kerner

 

Máme smlouvy se všemi pojišťovnami. 

 

V případě zájmu o novou registraci se obraťte na sestřičku na našem telefonním čísle:          257 003 232.

 

Vítáme Vás na stránkách naší ordinace praktického lékaře pro dospělé. Naše ordinace využívá nejnovější technologie určené pro zdravotnická zařízení. Poskytujeme preventivní a léčebnou péči v oblasti praktického lékařství pro dospělé. Zdraví je to nejdůležitější a my se snažíme, aby to Vaše netrpělo. 

Našim klientům jsme připraveni poskytnout kvalitní standardní léčebně-preventivní péči praktického lékaře a nyní také navíc nadstandardní placenou péči a služby nehrazené zdravotními pojišťovnami. 

 

Jak se registrovat?

Na možnost registrace se dotažte telefonicky na našem telefonním čísle. 

Během našich ordinačních hodin se můžete dostavit do naší ordinace k zajištění potřebných úkonů (nejlépe po předchozí telefonické domluvě na uvedeném telefonním kontaktu).

Při příchodu do naší čekárny použijte dotykové elektronické zařízení se čtečkou karet pojištěnců - na elektronickém displeji zadejte důvod návštěvy "Nová registrace" a následně vložte kartičku do čtecího zařízení. Vyčkejte na výzvu sestřičky a dokončení registrace. 

Po dokončení této procedury se stáváte našimi klienty.

Více informací naleznete v záložkách v levé části stránky.

Aktuality

Neklepat

16.08.2017 22:30
Vážení pacienti, dovolujeme si presentovat novinku v naší ambulanci – přístroj jménem Neklepat. Jedná se o dotykový identifikační systém, který Vám i nám bude sloužit ke zrychlení provozu a...

Soutěž "Ordinace roku 2016"

05.05.2017 19:40
Vážení,  děkujeme všem, kteří jste pro nás hlasovali v soutěži "Ordinace roku 2016". V této soutěži jsme obsadili 2. místo mezi všemi zúčastněnými pražskými ordinacemi.  Výsledek je pro nás...